Radošās darbnīcas

Radošās darbnīcas pirms valsts svētkiem  ir jau skoliņas tradīcija. Bērni darbojas kopā ar vecākiem un rada ko īpašu svētkiem. Šogad uzdevums bija sapost sevi Latvijas simtgadei. Katram bija pieejams uz kartona uzzīmēts cilvēciņš un dažādi materiāli- krāsaini dažāda lieluma, biezuma papīridabas materiāli, zīmuļi flomasteri,audumu gabaliņi utt.  Kad materiāli tika  izvēlēti, sākās radošais process, kopīgais darbs.  Radošās darbnīcas piepildīja smiekli, centība, prieks, dalīšanās, kopā būšana un beigās kopīga fotografēšanās.
Pēc radošajām darbnīcām cilvēciņi tika savietoti kopīgā Latvijas kartē. Katrs nākot uz koncertu varēja atrast sevi un izpētīt pilsētu uz kuru aizceļojis 🙂
Latvijas dzimšanas dienas nedēlā notika katrai grupai koncerts. Gudrīši gatavojoties koncertam bija izpētījuši Latvijas interesantāko vietu nosaukumus un to, kāpēc tāds nosaukums ir dots. Komatiņi un Punktiņi bija tērpušies priekšautos un uzņēma ciemos pelīti. Svītruņgrupas bērni lepojās ar savu valsti un jūru, kas apskalo Latviju. Zinīši koncertā svinēja svētku dienu. Koncerta noslēgumā ģimenes kopīgi dziedāja Latvijas valsts himnu, liels saviļņojums pārņēma, kad šo lūgšanu dziedāja lieli un mazi kopā, bērni stāvot pie rokas saviem vecākiem. Pateicība Dievam par Mateja skoliņas un visām Latvijas ģimenēm, un katru tās brīnišķīgo iedzīvotāju. Kā dāvanu ģimenēm vadītāja pasniedza pelēkos zirņus, kā izrādās šie zirņi aug tikai Latvijā. Un pie zirņiem bija klāt kāda bērna lūgšana par Latviju. Lai Dievs svētī šo zemi!