Burtiņgrupas izlaidums

Ar aktīvu rosību un priecīgu satraukumu 2. jūnijā notika Burtiņgrupas izlaidums. Skoliņā burtiņu rīts iesākās ar kopīgu prieka brīdi un lūgšanu. Tad bērni baudīja pusdienas pie skaisti klāta pusdienu galda, pusdienās bija bērnu mīļākais ēdiens – makaroni un kokteilis.

Skatīties izlaiduma koncertu bija sapulcējušies vecāki, vecvecāki, radi, draugi un Mateja skoliņas bērni un skolotāji, lai sveiktu izlaidumniekus. Izlaiduma koncertā Burtiņgrupas bērni mūs priecēja ar skanīgām dziesmām, dzejoļiem, dejām. Dziesmas papildināja ar pašdarinātiem mūzikas instrumentiem. Šajā gadā bērni bija apguvuši flautas spēli, kuru atskaņoja muzikālajā priekšnesumā.  Par godu īpašajam notikumam Mateja skoliņas bērni ieradās apsveikt topošos skolniekus ar skanīgu dziesmu un dzejoli. Skaistajās kleitās un zolīdajos kreklos 10 bērni tika apsveikti un ar labiem ceļavārdiem pavadīti uz skolu.

Izlaiduma noslēgumā bērni ar vecākiem vienojās kopīgā dziesmā. Paldies par sirsnīgo dāvanu! Katrā izlaidumā sirdi pārņem daļējas jūtas, liels prieks un saviļņojums par gaidāmajām pārmaiņām un reizē arī skumjas, jo ir laiks atvadīties no jau ierastās un sirdī mīļās vides, skolotājām un draugiem. Novēlam saviem mīļajiem bērniem, lai sapņi piepildās un skolā viss izdodās!